Nieuwe inwonersdag op zaterdag 20 september
Bent u het afgelopen jaar in de gemeente Losser komen wonen? Dan nodigen wij u van harte uit voor een speciale welkomstbijeenkomst op zaterdagochtend 20 september.
Een mooie gelegenheid om kennis te maken met de gemeente en met andere nieuwe inwoners.
Tijdens de bijeenkomst kunt u onder andere een informatiemarkt bezoeken, kennismaken met leden van de gemeenteraad en het college en deelnemen aan een wandeling door het centrum van Losser.
Heeft u geen uitnodiging ontvangen? Geen zorgen — u bent alsnog van harte welkom! We willen wel graag weten hoeveel mensen er komen. Daarom is aanmelden verplicht. Dit kan tot en met 18 september via een e-mail naar: bijeenkomsten@losser.nl.
Vermeld daarbij met hoeveel personen u komt en of er kinderen meekomen. U krijgt dan ook meer informatie over de exacte tijd en het programma van de bijeenkomst.