Gemeente Losser zoekt haar ‘verborgen schatten’

In juli reikt gemeente Losser de tweede Schatkamerpluym uit

Deze zomer reikt gemeente Losser voor de tweede keer de Schatkamerpluym uit. De Schatkamerpluym, een jaarlijkse prijs, is een waardering voor ‘verborgen schatten’ binnen onze gemeente die het verdienen om beter onder de aandacht te worden gebracht. Bij deze ‘verborgen schatten’ gaat het om initiatieven, evenementen of organisaties die een positieve bijdrage leveren aan de culturele/toeristische sector. En die verder ontwikkeld kunnen worden. 

Winnaar vorig jaar

Vorig jaar won Cathelijne Grobbee met camping Het Meuleman in De Lutte de prijs. In 2019 heeft zij de camping in De Lutte overgenomen en in de coronatijd heeft ze deze omgetoverd tot een plek voor echte natuurliefhebbers. Cathelijne over de prijs: “De Schatkamerpluym was voor mij hierbij echt een aanmoediging om door te gaan en verder uit te bouwen. Mensen die kansen pakken in de culturele en toeristische sector verdienen die aanmoediging. Als je in onzekere of angstige tijden terug kruipt in je schulp wordt het er niet beter op. Je nek durven uitsteken is niet vanzelfsprekend. Zo’n prijs geeft mensen die dat wel durven de aanmoediging om door te gaan. En het is ook belangrijk: We hebben creativiteit nodig om andere invalshoeken te kunnen zien. Cultuur en kunst geven hoop en mogelijkheden.”

Kent u een verborgen schat in onze gemeente die meer aandacht verdient? 
Kent u bijvoorbeeld een persoon of organisatie die onze gemeente voor toeristen op de kaart zet? Een bijzondere plek om kunst te bewonderen? Of een evenement met een culturele of toeristische invalshoek? Nomineer ze dan nu voor de Schatkamerpluym via het nominatieformulier! 

Procedure

U kunt tot 3 juni een verborgen schat nomineren. De prijs bestaat dit jaar uit een geldbedrag en een mooi kunstwerk. De prijs wordt op 1 juli uitgereikt. 

Het nominatieformulier vindt u hieronder. U kunt hem ook downloaden als PDF door hier te klikken.

Nominatieformulier Schatkamerpluym

Ik nomineer: 

Naam ________________________________________________________  

Adres     __________________________________________________________  

Postcode ___________________ Woonplaats _______________________ 

Telefoon  ________________ 
  
Om wat voor evenement/organisatie/persoon gaat het en waarom verdienen zij de Schatkamerpluym 2022? 
_______________________________________________________________________ 
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________ 
_______________________________________________________________________ 

Voor vragen over deze nominatie kunnen we contact opnemen met: 

Naam :     _______________________________________ 

Telefoon:  ___________ 

Nominatieformulier terugsturen uiterlijk 3 juni naar:
Gemeente Losser
T.a.v. Karin Suthof
Antwoordnummer 431 
7570 VD Losser

De formulieren liggen ook uitgeprint bij de receptie in ’t Lossers Hoes. U mag het nominatieformulier ook hier invullen en afgeven t.a.v. K. Suthof. 

Of mailen naar k.suthof@losser.nl

Criteria om in aanmerking te komen voor de Schatkamerpluym 

De verborgen schat…
•    …is een initiatief, evenement, organisatie of persoon
•    …levert een positieve bijdrage aan de culturele/toeristische sector
•    …kan verder ontwikkeld of voortgezet worden 
•    …bevindt zich binnen het gebied van de gemeente Losser